My favourite apps // iPhone-iPad

14:25

Hej. 


Temat wpisu może nie zainteresować pewnej części czytelników, jednak dość często pojawiają się pytania dotyczące moich aplikacji na telefonie/tablecie, a z tego względu, że są to urządzenia połączone i mają praktycznie te same aplikacje, nie widzę sensu pisania dwóch osobnych wpisów. 

1. Raczej Was nie zaskoczę jednak nie obyłoby się bez Messengera, SnapChata - dla zainteresowanych, moja nazwa to ohvictorria (zaskakujące), Instagrama, Twittera, Aska, Facebooka, Skype'a, Tumblra. 
Praktycznie z każdej z tych aplikacji korzystam nałogowo i są zdecydowanie uzależnieniem. :D
2. Jeśli o poniższe aplikacje chodzi to może bardziej Was zainteresują, ponieważ chodzi już bardziej o przerabianie zdjęć. 
  • Na pewno czołową aplikacją będzie VSCOcam, która ma naprawdę świetne filtry. Używam jej już bardzo długi czas i cieszę się, że jest często aktualizowana.
  • Kolejną jest SquareSize, której używam głownie do robienia tzw. ramek, ale oferuje jeszcze dużo innych, świetnych możliwości. 
  • Ostatnią już jest Pic Collage, dzięki której możemy zrobić genialne kolaże. 
3. Niejednokrotnie na duchu podnosi mnie Big Day Lite, czyli aplikacja, która odlicza dni do ważnego wydarzenia.

4. Kolejna to Blogger, jednak przyznam, że odrobinę mnie zawiódł, jeśli chodzi o możliwości, które nam oferuje. Jeśli prowadzicie blog na pewno niejednokrotnie się przyda, jednak cudów nie ma. :)

5. Jeśli natomiast o gry chodzi, to ja raczej ograniczam się do jednej, mianowicie chodzi o 2048, jednak mój młodszy brat jest fanem gier i raczej on wykorzystuje możliwości jakie daje App Store pod względem tego typu rozrywki. Jednak nie do końca rozumie on niektóre polecenia, dlatego też niejednokrotnie na moim Facebooku znajdują się odsyłacze do gier, wstawiane przez krasnala. :) 


Myślę, że to byłoby na tyle "ciekawych" aplikacji na moich urządzeniach. Oczywiście znajdują się też inne, jednak powyżej wymienione są moimi ulubionymi. 

Love, Vic. 

You Might Also Like

0 komentarze

Popular Posts

instagram