About
Blog powstał kilka lat temu, w celu (jak na głównej stronie bloga można było zauważyć) rozrywkowym, ale też po to, aby dać upust swojej kreatywności - o ile jakąkolwiek posiadam. Dzięki tej stronie naprawdę się rozwinęłam: opuszkiem palca dotknęłam grafiki i informatycznej działki prowadzenia swojego "miejsca" w internecie, poznałam mnóstwo cudownych osób, nauczyłam się (i nadal uczę) robienia lepszych jakościowo zdjęć, pisanie długich treści jest dla mnie aktualnie czystą przyjemnością. I przede wszystkim, wiem jak doceniać siebie, a  "krytyczne" zdanie (zazwyczaj z czystą zawiścią) innych o sobie i o tym co robię mam po prostu gdzieś. ;)

Jeśli o mnie chodzi, to jestem dość sarkastyczna (co pewnie zauważycie w treści pisanych postów), staram się trzymać dystans - do świata i do siebie. Nieodłącznie w życiu towarzyszy mi brak tzw. ogarnięcia, dziwny humor i nadmierna miłość do jedzenia. Całkiem sporo czasu spędzam na oglądaniu filmów, seriali (jestem szczęśliwie zakochana w Gotowych na Wszystko - serial życia), lubię prosty styl - bo niestety w awangardowych połączeniach jestem słaba, a moim największym źródłem inspiracji jest Tumblr, który w zasadzie jest czymś w rodzaju internetowego pamiętnika, który uzupełniam za pomocą miliona zdjęć i cytatów, które wydają mi się trafne w danych okolicznościach. Mam też swoją działkę w magazynie Trivis (trivis.pl), a tam dzielę się z Wami materiałami o gospodarowaniu własnej przestrzeni i szeroko pojętym "designem".

Początkowo blog miał być chyba kierowany w stronę modową, ale aktualnie jest tu coś z felietonów, działu lifestyle, beauty, czasem wspomnę coś o kuchni, ale głównie odnoszę się do po prostu pisania treści i tego, co aktualnie mam w głowie. Jeśli natomiast o "dziewczęcą" część uczestnictwa w internecie chodzi, zdecydowanie więcej pojawia się na moim youtube'owym kanale (klik).

Popular Posts

instagram